Co jsou anatomické polštáře

Anatomické polštáře,
jsou podložky pod hlavu, které kopírují tvar Vašeho krku a mají za úkol dostat vaši hlavu do správné anatomické polohy.
Tyto polštáře pod hlavu mají rozdílnou výšku, aby si je mohl každý otočit tak aby mu nejlépe vyhovoval.
Anatomické podložky, lépe řečeno polštáře se nehodí pro ty kteří spávají na břiše. Jsou vyrobeny, tak aby správná anatomická poloha hlavy a krku byla při spánku na boku, nebo na zádech.
Anatomické polštáře jsou zhotoveny z pamětové pěny, nebo studené pěny, popřípadě z polyuretanu.
Jestliže Vám vyhovuje hodně měkká podložka  použijte polštář z líné pěny, tvrdší je ze studené pěny a tvrdý je z polyuretanu.
Anatomické zdravotní polštáře dodáváme v kvalitním potahu, který je snímatelný a pratelný. Dobře odvádějí pot a zbytečně se nezahřívají.
Kombinace zdravotní matrace a anatomické podložky pod hlavu, vám zaručí že bude vaše tělo ve správné ortopedické poloze.
Z počátku, když není vaš krk a hlava na tento typ spaní zvyklé, mohou se vyskytnout bolesti krční páteře a může se stát, že i po delším používání si nezvyknete. Polštář potom můžete využit jako podložku pod záda, či na cestování autem, popřípadě spaní ve stanu.
Zpět na výpis článků

30.10.2017 - Ochranné matrace

Požití ochranných matrací, nebo též topperů má široké spektrum využití od zlepšení komfortu spaní na stavajících matracích, použití na sedacích soupravách až po příležitostné spaní ve stanu či autě.
zobrazit více informací