Matrace polštáře a nejen to...

Matrace, rošty, polštáře a nejen to... V našem eshopu Vám chceme nabídnout kvalitní matrace od Českého výrobce, který se zabývá výrobou matrací již 15 let. Jsme profesionální výrobci v oblasti postelových matrací, roštů, potahů na matrace a polštářů. Žádný výrobce Vám nenabídne každý model matrace ve všech rozměrech a v 5ti typech potahů. A pozor, dodání do 3pracovních dní.
Chcete kvalitní matraci v rozměru 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm, nebo potřebujete matraci na míru? Není nic snažšího než ji vybrat v našem internetovém obchodě a objednat. Do tří pracovních dnů budete mít matraci doma. Jestliže objednáte matraci, nebo rošt za více jak 4000Kč, je doprava po celé České Republice zdarma.
Atypické rozměry všech nejen zdravotních matrací , nebo dětských matrací nejsou žádný problém, prakticky celý sortiment zboží včetně lamelových roštů Vám dokážeme vyrobit přesně na požadovanou míru. V našem internetovém obchodě najdete nejširší nabídku zdravotních matrací a potahů, ve všech velikostech včetně matrací na atypické rozměry postele. Potřebujete levnou matraci na občasné spaní, širokou nabídku najdete v sekci levné matrace. I laciné matrace můžete objednat ve všech možných velikostech nejen 90x200cm, ale i například 195x85cm.
Nevíte jakou pořídit matraci do postýlky? Rádi Vám poradíme na naší nonstop tel. lince. I dětské matrace Vám můžeme nabídnout ve všech myslitelných rozměrech. U matrace pro malé dítě určitě oceníte potah Happy kids, který je vyvinutý a ušitý pro Vaše nejmenší.
Věnujte Vaši pozornost sekci matrace v akci, najdete zde matrace a rošty, které jsou krátkodobě slevněné a svou kvalitou značně převyšují jejich cenu. Většinou zde najdete rozměry 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, ale po dohodě lze tyto matrace dodat v jakékoliv velikosti.
Velmi důležité pro kvaliní spánek je používání anatomického polštáře, který uleví Vaší krční páteři. Nabízíme anatomický polštář vyrobený z PUR pěny(molitan) nebo kvalitnější verzi ze studené pěny. Anatomický polštář nemusí vyhovovat každému, v naší nabídce najdete i polštáře vyrobené z kousků studené pěny. Poslední na co bychom Vás chtěli upozornit, je nákup lamelových roštů.
Dostáváme se k poslednímu bodu při výběru matrace, sebelepší zdravotní matrace není 100%ně funkční, pokud nebudete zároveň používat lamelový rošt. Nejenže rošt prodlouží životnost matrace a umožní dobrou ventilaci, ale na lamelovém roštu si můžete nastavit tuhost lamel, podle toho jakou chcete tuhost matrace.
Zpět na výpis článků

30.10.2017 - Ochranné matrace

Požití ochranných matrací, nebo též topperů má široké spektrum využití od zlepšení komfortu spaní na stavajících matracích, použití na sedacích soupravách až po příležitostné spaní ve stanu či autě.
zobrazit více informací