Proč mít lamelový rošt a zdravotní matrací

Lamelový rošt je z hlediska kvalitní spací plochy opravdu důležitý prvek, který dokonale doplní funkce zdravotní matrace.
Tento element zdravého spaní, nejen dokonale umožní přístup vzduchu k matraci a tím napomáhá schnutí, ale lamelovým roštem můžete doladit tuhost ležení.
Lamely v roštu jsou díky pružnosti a možnosti jednoduchým nastavením tuhosti, nejlepším řešením podkladu pod spací plochu. Díky uložení do pevného rámu se da s roštem dobře manipulovat a nastavovat například výšku usazení.
Polohovací lamelový rošt se hodí pro lidi kteří tráví ze zdravotních důvodů na lůžku více času.
Motorový polohovací rošt je vhodný pro lidi dlouhodobě upoutané na lůžko, kdy si mohou upravit pohodlně nastavení aniž by opustili postel.
Se zdravotní matrací a anatomickým polštářem tvoří kombinaci která zajišťuje spravnou artopedickou polohu včetně krční páteře.
Velikosti lamelových roštů jsou standartní 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, ale můžete objednat i rošt na míru. Zde je důležité podotknout, aby plnil svou funkci, tak se vyrábí jen do velikosti 140x 200 cm. Jestliže tedy máte větší matraci například 180 x 200 cm použijte 2 rošty 90 x 200 cm.

Zpět na výpis článků

30.10.2017 - Ochranné matrace

Požití ochranných matrací, nebo též topperů má široké spektrum využití od zlepšení komfortu spaní na stavajících matracích, použití na sedacích soupravách až po příležitostné spaní ve stanu či autě.
zobrazit více informací