Jak vybrat matraci

Proč mít lamelový rošt?

14.10.2015


Jak se starat o matrace?

15.09.2015
Jako každý materiál, který podléhá opotřebení tak i matrace, pokud o ni správně pečujtee, tak zásadně prodlužujete její životnost a správnou fungování.

Anatomické polštáře

09.06.2015
Anatomické polštáře,jsou podložky pod hlavu, které kopírují tvar Vašeho krku a mají za úkol dostat vaši hlavu do správné anatomické polohy.Tyto polštáře pod hlavu mají rozdílnou výšku, aby si je mohl každý otočit tak aby mu nejlépe vyhovoval.

Matrace ze studené pěny, nebo z polyuretanu?

15.04.2015
Je lepší koupit matraci z PUR pěny, nebo studené pěny?Životnost a vlastnosti matraci zásadně ovlivňuje její materiálové složení. Proto je pochopitelné, že se lidé často ptají: Mám si koupit matraci z PUR pěny nebo ze studené pěny, případně matraci, která kombinuje studenou pěnu s VISCO pěno

Je lepší jedna velká, nebo dvě menší matrace?

13.04.2015
Spali jste někdy v autě nebo třeba v letadle? Pokud ano, pak si asi dobře vzpomínáte, že jste mnohdy byli ve skrčené poloze a úplně jste si neodpočinuli. Jinými slovy pro kvalitní spánek je důležité mít dostatek prostoru.

Koupit tvrdou, nebo měkkou matraci?

13.04.2015
Jakou tvrdost matrace zvolit? Tuto otázku si klade každý, kdo kupuje novou matraci. V našem e-shopu Vám nabízíme všechny stupně tuhosti – od matrací měkkých přes polotuhé a tuhé až po velmi tuhé.

Jaký zvolit potah na matraci?

03.04.2015
Nejprve je potřeba zmínit, že nově prodáváme potahy na matrace i samostatně!Během noci ztratí dospělá osoba z těla průměrně 0,4 litru tekutin. A je jasné, že odbyt vlhkosti formou pocení nepřispívá ke klidnému a komfortnímu spánku, takže vhodně vybraný potah na matrace zvýší Váš spánkový komfort.

30.10.2017 - Ochranné matrace

Požití ochranných matrací, nebo též topperů má široké spektrum využití od zlepšení komfortu spaní na stavajících matracích, použití na sedacích soupravách až po příležitostné spaní ve stanu či autě.
zobrazit více informací