Poradna
V našem e-shopu Vám nabízíme nejenom kvalitní produkty za příznivé ceny, ale také Vám nabízíme pomocnou ruku při výběru té nejvhodnější matrace či lamelového roštu. V naší poradně se například dozvíte, jaké jsou vlastnosti jednotlivých typů matrací, jestli je lepší velká, nebo menší matrace či proč je důležitý lamelový rošt.
Jaký zvolit potah na matraci?
Nejprve je potřeba zmínit, že nově prodáváme potahy na matrace i samostatně!Během noci ztratí dospělá osoba z těla průměrně 0,4 litru tekutin. A je jasné, že odbyt vlhkosti formou pocení nepřispívá ke klidnému a komfortnímu spánku, takže vhodně vybraný potah na matrace zvýší Váš spánkový komfort.
Jak vybrat matraci?
Jak vybrat matraci? Podle čeho postupovat při výběru matrace? Jak koupit správnou matraci? To jsou otázky, které si klademe při nákupu nové matrace.Nové matrace nevybíráme každý měsíc, je proto důležité udělat si svůj názor na potřeby a požadavky, které budu od nové matrace požadovat.

30.10.2017 - Ochranné matrace

Požití ochranných matrací, nebo též topperů má široké spektrum využití od zlepšení komfortu spaní na stavajících matracích, použití na sedacích soupravách až po příležitostné spaní ve stanu či autě.
zobrazit více informací