Novinky

Platba matrací na splátky

Na našem eshopu jsme nově zprovoznili platbu na splatky přes HOME CREDIT. Stačí vybrat například zdravotní matraci Natasha.   V objednávce, platební metoda, jen zaškrtnete platba HOME CREDIT. Systém Vás automaticky přepojí na stránky HC tam si nastavíte výši a počet splátek.

Věříme že Vám další možnost platby zpříjemní nákup na našem eshopu.

Platba zboží přes platební bránu

V našem internetovém obchodě jsme nově zprovoznili platební branu. Můžete zde zaplatit za zboží převodem, platební kartou, GOPAY peněženkou, GOOGLE PAY. Brána podporuje i platbu bitkoinem. Nelze platit kartou u dopravce. Jedná se o přepravu nadměrných zásilek, kde to není možné. Věříme, že zprovoznění platební brány zpříjemní a zjedoduší nákup na našem eshopu.

Doprava zboží na Vánoce

Vážení zákaznící náš eshop bude přijímat poslední objednávky k doručení před Vánocemi do 18.12.2020. Po tomto datu budeme matrace a rošty doručovat až po novém roce.

Péče o partnerskou manželskou matraci

Základní péče o velké matrace je praní takto objemného poathu. Ideální stav je, když partnerská matrace má dělitelný potah. Pokud potah není dělitelný stěží se vám vejde do pračky. Všechny naše manželské matrace jsou opatřeny dělitelným potahem. Potahy jsou pratelné při 60°C. Samotné jádro matrace můžeme vysát. Pokud je jádro znečištěné tekutinou, necháme ho vyschnout a poté vyčistíme přípravkem na to určený.

Ochranné krycí matrace toppery

Požití ochranných matrací, nebo též topperů má široké spektrum využití od zlepšení komfortu spaní na stavajících matracích, použití na sedacích soupravách až po příležitostné spaní ve stanu či autě.
Toppery jsou vyrobeny z kvalitní studené pěny. Je zde použita technologie ŘEŠETO na vyrazné zlepšení cirkulace vzduchu.
Kvalitní snímatelné pratelné potahy dodávají punc vysoké kvality.
Krycí matrace jsou vysoké 6-10cm, šířku a výšku dodáváme ve všech standartních velikostech. Není problém vyrobit atypický rozměr a doba dodání je stejná jako standartní velikost.

Jak pečovat o zdravotní matraci?

Jako každý spotřební produkt tak i matrace jestliže o ni pečujete prodlužujete její životnost a správnou funkčnost.
Základem péče o matrace je dobrý přístup vzduchu jak na vrchní ložnou plochu, tak i na spodní část. V praxi to znamená jestliže máte na ložné ploše hodně pokrývek, bude hůře prosychat. Pokud zamezíme přístupu vzduchu ke spodní části, například úložným prostorem a nebude alespoň jednou za 14dní volně vzduch proudit, pak můžeme očekávat vznik plísní.
Matracové potahy jsou z valné většiny snímatelné a pratelné. I když má potah větší  rozměr lze jej rozdělit na poloviny a vložit do pračky. Námi dodávané potahy vydrží i několik desítek praní bez sebemenší změny v kvalitě.
Pokud matraci poškodíme, například vylitím nějaké tekutiny, které pronikne až k jádru matrace, řešení je poměrně jednoduché stačí nechat jádro vyschnout. V případě vytvoření plísně, je nutné použít prostředek který tyto plísně hubí.
Při koupi nové matrace je dobré kalkulovat s tím že s menší matrací se nám bude lépe manipulovat jak při větrání tak i při sundávání a praní potahu.

Atypické velké zdravotní matrace na míru

Náš eshop se specializuje na atypické matrace všech velikostí.
Matrace na míru dodáváme u všech modelů které naízíme v našem internetovém obchodu. Můžeme vám dodat i matrace v akci 1+1 v jednom kusu, to znamená, že například velikost 180x200cm je jako 1kus v akci 1+1 zdarma.
Velikosti matrace větší než klasický rozměr 180 x 200 cm ,např.195 x 220 cm se vypočítá podle tohoto vzorce:
(VELIKOST MATRACE 100 x 200 cm . 2) . 1,2prodloužení délky= VELIKOST 200 X 220 cm.
I takto velké atypické rozměry dodáváme do 3dnů.
Vzhledem k náročnosti výroby a množství použitého materiálu, požadujeme u takto velikých modelů platbu předem na účet. Zašleme proforma fakturu s platebními údaji a zboží odešleme při obdržení platby na účet.

Pružinová taštičková matrace BETKA

Do našeho intrenetového obchodu jsme zařadili velmi oblíbenou taštičkovou matraci Betka.
Jádro tohoto typu matrací je složeno z ocelových pružin, které jsou uloženy v textilním obalu(takzvaná taštička). Pružiny jsou vyrobeny ze dvou druhů drátů, každý o jiném průměru, tím je dosaženo nezatěžování problémových tělesných partii.
Taštičkové matrace se dají použít tam, kde není ideální větrání a mohou být položeny na pevný podklad. Zde není vyžadován lamelový rošt.
Roznášecí plocha u tohoto typu je zhotovena z nopkované studené pěny a zajišťuje vysoký komfort ležení. Nosnost díky ocelovým pružinám je velmi vysoká až 150kg, aniž by se matrace proležela.
Betka se hodí pro všchny spánkové polohy, ať už spíte na zádech, boku, nebo strávíte vštšinu spánku na břiše.
Anatomický polštář je vhodný doplněk pro ty, kteří spí na boku či zádech.

Dětské zdravotní matrace

V našem eshopu nabízíme široký sortiment dětských matrací ve všech velikostech. Matrace pro děti nejsou určené jen pro naše ratolesti, ale může se na nich pohodlně vyspat i dospělý člověk.
Musíme rozlišit matraci pro kojence a dospívající dítě. Spací podložka do dětské postýlky je určená jen na dobu než dítě začne spávat v běžné posteli a bývá v rozměrech 120 x 60 cm a 140 x 70 cm.
Jakmile začne dítě spávat ve velké posteli, můžeme pořídit matraci kterou může mít až do dospělosti. Zásadní rozdíl je jen že na tomto druhu matrací není použité lepidlo, nebo v minimálním množství.
V našem obchodě nabízíme i antibakteriální matrace, které zabraňují vzniku plísní a množení roztočů. Pro děti které trpí na různé alergie je taková matrace velmi vhodná.
Lamelový rošt není z hlediska správné polohy těla nutný,ale musíme si uvědonit jeho nezanedbatelnou funkci a tou je ventilace matrace a celé postele.

Matrace do hotelú ubytoven škol

V našem internetovém obchodě nabízíme i matrace, které jsou vhodné do hotelů, penzionů, apartmánů, internátů, ubytoven, škol přírodě, nebo mateřských škol.
Do mateřských škol jsou vhodné produkty, které nabízíme v sekci dětské matrace. Do hotelů či apartmánů najdete v oddělení zdravotní, nebo levné matrace.
I stávající spací plochy, které nesjou proležené lze renovovat výměnou potahu. Aby byla prodloužena životnost matrací doporučujeme jako podklad lamelový rošt, který nejen že prodlouží životnost, ale zabraňuje vzniku plísní, díky ventilacii.
Matrace můžete objednat v jakekoliv velikost ať standartních 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, neboatypických velikostí.
V případě zájmu o nákupu matrací do hotelů je lepší nepoužívat systém eshopu,ale poslat objednávku mailem na info@topboard.cz
V těchto případech je možné prodloužit záruční dobu našich produktů.