Dětské zdravotní matrace

V našem eshopu nabízíme široký sortiment dětských matrací ve všech velikostech. Matrace pro děti nejsou určené jen pro naše ratolesti, ale může se na nich pohodlně vyspat i dospělý člověk.
Musíme rozlišit matraci pro kojence a dospívající dítě. Spací podložka do dětské postýlky je určená jen na dobu než dítě začne spávat v běžné posteli a bývá v rozměrech 120 x 60 cm a 140 x 70 cm.
Jakmile začne dítě spávat ve velké posteli, můžeme pořídit matraci kterou může mít až do dospělosti. Zásadní rozdíl je jen že na tomto druhu matrací není použité lepidlo, nebo v minimálním množství.
V našem obchodě nabízíme i antibakteriální matrace, které zabraňují vzniku plísní a množení roztočů. Pro děti které trpí na různé alergie je taková matrace velmi vhodná.
Lamelový rošt není z hlediska správné polohy těla nutný,ale musíme si uvědonit jeho nezanedbatelnou funkci a tou je ventilace matrace a celé postele.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení