Matrace z PUR pěny molitanu

Matrace z PUR pěny je zhotovená z mataeriálu polyuretan. Matrace z molitanu je úplně totožná, název MOLITAN je obchodní název výrobce pěn.
Výhody matrací zhotovených z molitanu jsou levnější než z jiných materiálů a to je asi jediná výhoda. Polyuretan není až tak elastický. Teplo které vaše tělo vydává neabsorbuje, ale vrací, tím pádem se v noci více zahříváte a potíte. Vzhledem k jeho struktuře, ventilace vzduchu není tak dobrá, jako třeba u matrací ze studené pěny.
Nutno podotknout, že rozdíl mezi matracemi ze studené pěny, nebo polyuretanu je pro laika těžko rozeznatelný, je opravdu na výrobcich a prodejcích aby přesně informovali z čeho je daná matrace vyrobená.
Ať už jsou matrace zhotovená z jakéhokoliv materiálu měla by ležet na lamelovém roštu. Zvláště pokud je z PUR pěny dokáže lamelový rošt nevýhody tohoto materiálu eliminovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení