Matrace ze studené pěny molitanu pružinová madrace

Pro větší přehlednost jsme v našem eshopu vytvorili nový parametr výběru matrace. Nyní můžete zvolit možnost volby materiálu ze kterého je matrace vyrobená.
Matrace ze studené pěny jsou matrace vyrobené z moderní pěny s vysokým koeficientem stlačitelnosti a dlouhou tvarovou stálostí.
Matrace z PUR pěny, molitanu, polyuretanu jsou vyrobeny z velmi kvalitních pěn, jsou levnější, nevýhodou proti matracím ze studené pěny (též HR pěny) je že se více zahřívají.
Pružinové a taštičkové matrace jsou vyrobeny z kvalitních ocelových pružin a polyuretanové, nebo HR studené pěny. Velkou výhodou těchto matrací je jejich vynikající vzdušnost.
Matrace vyrobené v kombinaci studené pěny a Visco elastické pěny jsou momentálně nejmodernější typ matrací, které spojuje vynikající vzdušnost, hygiena a pohodlí.
Myslíme i na ty kteří chtějí matrace vyrobené z přírodních mataeriálů. Stačí zaškrtnout pole a automaticky se Vám vyselektují matrace z latexu a matrace z kokosových vláken.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení