Ortopedicky správná poloha při spánku

Jak by člověk měl spát a ráno byl čilý a odpočatý. Především tak jak mu to vyhovuje, ale může si k tou přidat aspekty které jeho spánek nejen prohloubí, ale i zkvalitní.
Dobrá kvalitní zdravotní matrace, lamelový rošt a anatomický polštář nic jiného ke správné poloze při spánku nepotřebujete.
Rozebereme si to trochu podrobněji.
Zdravotní matrace je taková matrace, která dovolí Vašemu tělu aby se v exponovaných místech ramen, beder a částečne kolen podvolila vyššímu tlaku, který je na ni vyvíjen. V podstatě jde o to aby dostala Vaši páteř do anatomicky správné polohy. Zdravotní matrace musí mít i zdravotně nezávadný potah vyrobený z certifikovaných materiálů, který zaručí vysoký hygienický standart.
Lamelový rošt na kterém lze upravit tuhost lamel, nejen že podtrhuje účinnust kvalitní matrace a prodlužuje její životnost, ale zároveň zaručuje ventilaci matrace.
Anatomický polštář je velmi důležitý pro ortopedicky správmou polohu Vaší krční páteře.
Součinnost těchto tří částí správného ležení zaručuje optimální polohu těla nejen při spaní na zádech, ale i na boku a při správném nastavení lamel Vám zpříjemní spaní na břiše.
V neposledí řadě je nutné podotknout, že kvalitní spaní není drahá záležitost, kvalitní zdravotní matrace jsou i levné matrace které splňují výše jmenovaná kritéria.