Zdravý spánek lamelové rošty

Lamelový rošt je velmi důležitý prvek ve vaší posteli. Při řešení koupě nové postela a matrací je velmi důležité neopomenout právě lamelové rošty.
K čemu vlastně slouží a jaké má funkce se Vám pokusím objasnit v tomto članku.
Lamelový rošt je složen z rámu a volně uložených pružných lamel, na kterých lze nastavit tuhost. Právě v tomto tkví podstata lamelových roštů, nastavení tuhosti. Můžete mít sebelepší zdravotní matraci, ale pokud nemáte lamelový rošt, pak funkce které by matrace mohla mít jsou pouze poloviční. Při zatížení matrace na tvrdém podkladu nemá materiál kam uhnout, ale při použití lamelového roštu se matrace krásně promáčkne tam kde je potřeba.
Pokud používáte laťkový rošt, nebo horší varianta sololitový děrovaný rošt, tak mezery mezi deskami nejsou dostačující pro dobrou ventilaci matrace a po čase můžete počítat s tvorbou plísní.
Rošty nabízíme v rozměrech 90 x 200 cm, 80 x 200 cm, 100 x 200 cm až do velikosti 140x200cm. V sekci lamelové rošty najdte i polohovací a motorové rošty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení